top of page

İnsan Kaynakları Politikamız

Sektöründe öncü bir marka olan İnci Cam’ın en büyük gurur ve motivasyon kaynağı; kurulduğu günden bu yana artarak devam eden üretim kapasitesi ve yarattığı istihdam ile ülkemiz ekonomisine sağlamış olduğu katma değerdir.

 

İnci Cam topluluğu olarak, bu amaç ve değerlerimizin devamlılığı ile ürün kalitemizi sürekli artırarak küresel rekabete uygun ürünler sunabilme misyon ve hedefini taşımaktayız.

 

Bu doğrultuda İnsan Kaynakları süreçlerimizi iş önceliklerimizin ve hedeflerimizin odağında tutarak;

- Sorumlulukları dahilinde iş süreçlerini şekillendiren,

- Sürekli yenilenme ve gelişim için çalışanlarına nitelikli ve etkisi ölçülebilir eğitim ve gelişim fırsatları sunan,

- İç yeteneklerine odaklanarak çalışanlarının potansiyellerini fark etmesi, geliştirmesi ve kullanabilmesi için eğitim ve gelişim ortamı oluşturan,

- Çok kültürlülük ile yoğrulmuş farklılıkları bir fırsat olarak gören ve çeşitlilik ile beslenen bir çalışan profili barındıran,

- Ekip çalışmasını, takım anlayışını destekleyen,

- Öğrenmeye açık olma anlayışı ile şirket kültürünü zenginleştiren, bir yaklaşım içinde olmayı ve uygulamalarımızı sürekli bu amaçlar doğrultusunda iyileştirmeyi hedefleriz.

 

Faaliyet konumuz olan cam ve ayna imalatında, örnek bir kuruluş olarak hayatına devam etme hedefinde olan firmamızı daha iyiye taşımak doğrultusunda olan bireylerle hedefimize ulaşacağımızı düşünmekteyiz.

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page