FİRMA HAKKINDA

Köklü bir kuruluş olan İnci Cam ticari faaliyetlerine 1980'li yıllarda başlamıştır.

Bu yıllarda düz cam satışı ile faaliyet gösteren firmamız planlı ve ilkeli çalışmasıyla hızla büyüyerek önce Kayseri'de sonra da Türkiye'de konusunda önde gelen firmalardan biri olmuştur. 2004 yılındaki yatırımları ile temperli cam imalatına da başlayan firmamız kaliteden ödün vermeksizin Türkiye'deki mobilya ve beyaz eşya sektörüne yönelik öncü firmalardan olmuştur. Bugün firmamız 7500 m2'si kapalı olmak üzere 13500 m2 büyüklüğündeki Kayseri tesislerinde özel nitelikli temperli camın kullanıldığı tüm sektörlerde hizmet vermekte ve aynı zamanda kurduğu araç filosu ile gerekli dağıtımı bünyesinde gerçekleştirebilmektedir.

Profesyonel hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti...

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

İşimizde Uzmanız

İşimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. Global anlamda genel kabul görmüş en iyi uygulamalar ve inisiyatiflerle rekabet gücümüzü artır, kurumsal uygulamalarımız ile örnek teşkil ederiz. İş yapış şeklimizle fark yaratırız.

Yüksek başarıyı hedefler ve ona ulaşırız

Sonuç odaklı çalışırız. Hedeflerimizi yüksek tutar ve işimizi yaparken nihai amacımızı aklımızdan çıkarmayız. Büyük resmi görür, sorumluluk alır, sonuca giden yolda yüksek motivasyonla çalışırız. Kurumumuzun stratejisini ve yönünü bilir, aldığımız her karar ve aksiyonda bunu dikkate alırız.

Yenilikçi ve yaratıcıyız

Meraklı, katılımcı ve paylaşımcıyız. Zamanın gereklerini takip eder, yeni fikir ve girişimlere destek veririz. Düşünmeye vakit ayırırız. Fırsat yaratmaktan ve problem çözmekten zevk alırız. Alışkanlıklarımızı sürekli sorgular, varsaymaktan kaçınırız. Hata yapmaktan korkmaz, hatalardan öğreniriz. Fark yaratmak için yılmadan çalışırız.

Sürekli gelişimi destekleriz

Öğrenen ve gelişen bir iş kültürüyle çalışırız. Sürekli gelişen, yüksek performansla görünür katkı yaratan çalışanlarımızı ayrıştırır ve ödüllendiririz. Gelişim için geri bildirim verir ve eleştirileri açık yüreklilikle karşılarız.