top of page

Güzelliği Yansıtır...

Gücünü yarım asra varan cam tecrübesinden alan  İnci Cam, Kayseri’de  toptan düz cam satışı ile endüstriyel cam sektörüne katılmış ve bugün sunmuş olduğu yüksek kaliteli ürünler ile ülkemizde ve global pazarda bilinir ve saygı duyulur  markalarından biri haline gelmiştir. Sürekli yeni ürünler ve modern donanımları ile sürekli kendini yenileyen İnci Cam, gelecek yıllarda yerel ve global endüstriyel cam sektöründe  ülkemiz için önemli katma değerler yaratmak için çalışmaktadır. 

 

Ülkemizdeki  cam alanında çoğu kuruluşa hammadde tedariki sağlayan ve bugün hemen-hemen her evde yerini alan İnci Cam,  halen toptan cam ve ayna pazarında olduğu gibi mobilya, kapı duşakabin, makine, inşaat,  seracılık,güneş enerjisi gibi bir çok sektöre can suyu olmakta ve yaşam alanlarında sürekli olarak yerini almaktadır. Doğru kabul edilen kalite ve hizmeti ısrarla sürdürmeyi ilke edinmiş, yeni  tesisler ve modern araçlarla kendi sektöründe bir marka olmayı misyon edinmiştir. Bu misyonda ülkemizin sayılı ayna tesisleri ve satina cam hattı tesislerini  açmış ülkemizin bu sektörde payını artırmasında önemli bir aşama olmuştur.  Çalışmalarımız esnasında sadece yeşil enerji kullanarak, doğaya hiçbir atık bırakmayan doğa dostu bir kuruluş olmaktan gurur duymaktayız.

1.jpg

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

İşimizde Uzmanız

İşimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. Global anlamda genel kabul görmüş en iyi uygulamalar ve inisiyatiflerle rekabet gücümüzü artır, kurumsal uygulamalarımız ile örnek teşkil ederiz. İş yapış şeklimizle fark yaratırız.

Yüksek başarıyı hedefler ve ona ulaşırız

Sonuç odaklı çalışırız. Hedeflerimizi yüksek tutar ve işimizi yaparken nihai amacımızı aklımızdan çıkarmayız. Büyük resmi görür, sorumluluk alır, sonuca giden yolda yüksek motivasyonla çalışırız. Kurumumuzun stratejisini ve yönünü bilir, aldığımız her karar ve aksiyonda bunu dikkate alırız.

Yenilikçi ve yaratıcıyız

Meraklı, katılımcı ve paylaşımcıyız. Zamanın gereklerini takip eder, yeni fikir ve girişimlere destek veririz. Düşünmeye vakit ayırırız. Fırsat yaratmaktan ve problem çözmekten zevk alırız. Alışkanlıklarımızı sürekli sorgular, varsaymaktan kaçınırız. Hata yapmaktan korkmaz, hatalardan öğreniriz. Fark yaratmak için yılmadan çalışırız.

Sürekli gelişimi destekleriz

Öğrenen ve gelişen bir iş kültürüyle çalışırız. Sürekli gelişen, yüksek performansla görünür katkı yaratan çalışanlarımızı ayrıştırır ve ödüllendiririz. Gelişim için geri bildirim verir ve eleştirileri açık yüreklilikle karşılarız.

bottom of page